Kadra pedagogiczna

 

  • Dyrektor Szkoły Agnieszka Nabiałek
  • Wychowanie przedszkolne – Marlena Pelikan
  • Wychowanie przedszkolne – Marlena Wicińska
  • Wychowanie przedszkolne – Katarzyna Bugaj
  • Edukacja wczesnoszkolna Agnieszka Kuzior
  • Edukacja wczesnoszkolna Anna Paturej
  • Edukacja wczesnoszkolna Sylwia Strzelczyk – Bola
  • Język polski Joanna Ściebura
  • Język polski Agnieszka Kuzior
  • Fizyka Anna Garus
  • Matematyka Anna Garus
  • Matematyka – Agnieszka Nabiałek
  • HistoriaAnna Paturej
  • Język angielski Joanna Wojtaszczyk
  • Język niemiecki Agnieszka Rykała
  • Wychowanie fizyczne Katarzyna Bugaj
  • Wychowanie fizyczne Robert Wąs
  • Edukacja informatyczna Anna Garus
  • Edukacja informatycznaRemigiusz Brzozowski
  • Przyroda –  Justyna Głowacka
  • Geografia Justyna Głowacka
  • Biologia Anetta Jurek
  • Chemia Anetta Jurek
  • Technika Remigiusz Brzozowski
  • Religia Jadwiga Gnatowicz
  • Plastyka Justyna Murawska
  • Muzyka Ewelina Dawczyk
  • Nauczyciel wspomagający Justyna Paszkiewicz
  • Pedagog szkolny Sylwia Strzelczyk – Bola

 

SPECJALIŚCI:

  • Terapia dzieci z autyzmem i spektrum autyzmuAgnieszka Nabiałek, Magdalena Górniak – Grzyb 
  • Autyzm, Zespół Aspergera oraz inne całościowe zaburzenia rozwojowe – diagnoza i terapia Joanna Ściebura
  • Terapia integracji sensorycznej Magdalena Górniak – Grzyb
  • Oligofrenopedagogika Agnieszka Nabiałek, Anetta Jurek,  Anna Paturej, 
  • Oligofrenopedagogika – Sylwia Strzelczyk – Bola, Magdalena Górniak – Grzyb
  • Terapia pedagogiczna Joanna Ściebura, Sylwia Strzelczyk – Bola,  
  • Surdopedagogika  Justyna Głowacka
  • Tyflopedagogika Magdalena Górniak – Grzyb 
  • Logopedia  Marlena Pelikan, Małgorzata Jurecka

 

WYCHOWAWCY KLAS

  • Grupa przedszkolna i – Marlena Pelikan
  • Klasa I – Agnieszka Kuzior
  • Klasa II – Anna Paturej
  • Klasa III – Sylwia Strzelczyk – Bola
  • Klasa IV – Robert Wąs
  • Klasa V – Agnieszka Rykała
  • Klasa VI – Joanna Wojtaszczyk
  • Klasa VII – Joanna Ściebura
  • Klasa VIII – Anetta Jurek