Autobus szkolny

 

Dowóz dostosowany jest do aktualnych potrzeb dzieci. Szkolny autobus bezpłatnie dowozi uczniów z Kłobucka, Grodziska, z Wręczycy Wielkiej,  Waleńczowa (i z okolic).

DOWÓZ

  • ul. Kasztanowa   7.15
  • ul. Korczaka   7.18
  • Rybno   7.20
  • ul. Jasna  7.25
  • ul. Orzeszkowej  7.30
  • Dom Dziecka  7.35
  • SP 1   7.37
  • ul. Szkolna 7.43
  • ul. Wschodnia   7.50
  • ul. Wspólna   7.53
  • Szkoła SPSK   7.55

 

Prosimy, aby uczniowie czekali na przystanku co najmniej 5 minut przed wyznaczonym czasem odjazdu 🙂

UWAGA – Ze względu na remont ulicy Szkolnej autobus szkolny tam na razie nie jeździ!

ODWÓZ – odbywa się codziennie według planu zajęć lekcyjnych