Autobus szkolny

Harmonogram dowozu uczniów w roku szkolnym 2020/2021
1. Szkoła 7:05
2. Równoległa (tory) 7:15
3. Przemysłowa 7:17
4. Dom Dziecka 7:20
5. Szkoła nr 1 7:21
6. Kręta 7:31
7. Żabia 7:34
8. Kasztanowa (Niwa) 7:45
9. Szkolna 7:55
10. Wschodnia (Rondo Millera) 7:57
11. Piaskowa 8:00
12. Szkoła 8:05

Lekcje rozpoczynają się od godz. 8:10