Rozkład busów

 

Dowóz dostosowany jest do aktualnych potrzeb dzieci. Szkolny autobus bezpłatnie dowozi uczniów z Kłobucka, Grodziska, z Wręczycy Wielkiej,  Waleńczowa (i z okolic).

DOWÓZ

  • ul. Jasna   7.19
  • ul. Długosza   7.20
  • ul. Orzeszkowej – sklep   7.24
  • ul. Orzeszkowej – przedszkole   7.25
  • Dom Dziecka   7.28
  • SP 1   7.30
  • ul. Kasztanowa 7.38
  • ul. 3 Maja   7.45
  • ul. Szkolna – „Aleksandra” 7.48
  • ul. Wschodnia   7.50
  • ul. Wspólna   7.51
  • Szkoła SPSK   7.55

Prosimy, aby uczniowie czekali na przystanku co najmniej 5 minut przed wyznaczonym czasem odjazdu 🙂

 

ODWÓZ – odbywa się codziennie według planu zajęć lekcyjnych