Na Dzień Chłopaka pieczemy ziemniaka

Na Dzień Chłopaka pieczemy ziemniaka

30 września w Szkole Podstawowej SPSK im. św. Dominika Savio w Kłobucku z inicjatywy Rady Rodziców odbyła się impreza – „Na Dzień Chłopaka pieczemy ziemniaka”, którą swą obecnością zaszczycił Burmistrz Kłobucka Pan Jerzy Zakrzewski.

Pogoda dopisała, a na uczestników zabawy czekało wiele atrakcji tj. gra terenowa, skoki na dmuchańcu, mecz piłki nożnej, malowanie twarzy, konkursy i warsztaty plastyczne. Tematem przewodnim gry terenowej był ziemniak i zespoły uczestniczące w zabawie musiały zaliczyć wszystkie stacje konkursowe i wykonać zadania dotyczące ziemniaka np. odbieranie na czas, rzuty do worka, szukanie ziemniaków,obieranie ziemniaka na czas itp.

Imprezę prowadził aktor – Pan Bogdan Wąchała, który świetnie mobilizował zespoły do walki. Nagrodzono statuetkami trzy najlepsze zespoły. Zaproszeni goście mogli spróbować pysznego ciasta, pieczonek, kiełbasek, kaszanek oraz popcornu. Największą atrakcją imprezy okazał się festiwal kolorów, który był powtarzany dwukrotnie. Pani Dyrektor Agnieszka Nabiałek serdecznie podziękowała wszystkim zaproszonym gościom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły za zaangażowanie i udział w zabawie.